Witaj na stronie Duszpasterstwa Młodzieży i Powołań Zgromadzenia Księży Marianów!

Powołanie

Tutaj spróbujemy pomóc Ci odpowiedzieć na pytanie czym jest powołanie człowieka i jakie są rodzaje powołań. Słowo "powołanie" pochodzi od łacińskiego "vocatio". Oznacza wołanie, zwoływanie, zapraszanie.

Czytaj więcej

Tutaj spróbujemy wyjaśnić czym jest proces rozeznawania własnego powołania oraz jak samemu odkrywać drogę zaproponowaną przez Boga. Bóg nie zmusza, ale proponuje drogę najlepszą, co nie oznacza najprostszą.

Czytaj więcej

Tutaj znajdziesz zaproponowane przez nas konkretne pomoce w rozeznaniu swojego powołania. Powołanie kryje w sobie tajemnicę dwóch wolności: wolności Boga, który powołuje i wolności człowieka, który odpowiada bez przymusu, czy strachu.

Czytaj więcej

Tutaj znajdziesz nasze świadectwa powołania. Przeczytaj i posłuchaj świadectwa kogoś, kto już odkrył swoją drogę w życiu: czym się kierował, jakie znaki dawał Bóg i co doprowadziło do podjęcia decyzji o wstąpieniu do Marianów.

Czytaj więcej

Tutaj znajdziesz informacje o prowadzonym przez nas Duchowym Dziele Pomocy Powołaniom - wspólnocie kilkuset osób modlących się o nowe powołania. Wielu z członków DDPP ofiarowuje Bogu swoje codzienne różańce, msze święte, swoje cierpienia.

Czytaj więcej