Witaj na stronie Duszpasterstwa Młodzieży i Powołań Zgromadzenia Księży Marianów!

Co robimy?

Tu znajdziesz informacje o organizowanych przez nas rekolekcjach o rozeznaniu swojego powołania. Rozeznawanie swojego powołania to jedno z najważniejszych procesów w życiu chrześcijańskim.

Czytaj więcej

Tu znajdziesz informacje o organizowanych przez nas dniach skupienia, mających pomóc w rozeznaniu powołania. Dni skupienia, to zazwyczaj weekendowy czas wyciszenia, duchowego wytchnienia, sprzyjający wsłuchaniu się w swe pragnienia i w Słowo Boże.

Czytaj więcej

Tu znajdziesz informacje o organizowanych przez nas Dniach Otwartych w naszym Wyższym Seminarium Duchownym w Lublinie. Co roku otwieramy drzwi naszego seminarium dla wszystkich, którzy pragną chociażby przez chwilę doświadczyć życia zakonnego.

Czytaj więcej

Tu znajdziesz informacje o organizowanych przez nas w okresie wakacji rekolekcjach dla studentów. Zapraszamy na nie akademicką młodzież męska i żeńską, aby wspólnie modlić się, rozmawiać na ważne tematy i wypocząć przed nowym rokiem nauki.

Czytaj więcej

Tu znajdziesz informacje o organizowanym przez nas w maju Spotkaniu Młodzieży z mariańskich parafii, zwanym "Marianki". Miejscem spotkania jest Góra Kalwaria, plac przy kościółku z relikwiami bł. o. S. Papczyńskiego.

Czytaj więcej

Tu znajdziesz informacje o Mariańskiej Wspólnocie Młodych. Jest to ewangelizacyjna grupa młodzieżowa, której zadaniem jest także koordynacja działań grup młodzieżowych istniejących przy parafiach mariańskich.

Czytaj więcej

Tu znajdziesz informacje o organizowanych przez nas na początku wakacji zawodach sportowych, zwanych Olimpiadą Mariańską. Ideą imprezy jest promocja sportowej rywalizacji w duchu fair play i zmagania o piękno życia z Bogiem w codzienności.

Czytaj więcej

Tu znajdziesz informacje o organizowanym przez nas w listopadzie Turnieju Ministrantów z mariańskich parafii. Jest to okazja do walki w dyscyplinach: rajd po licheńskim sanktuarium, sprawdzian wiedzy liturgicznej oraz konkurs sprawnościowy.

Czytaj więcej

Tu znajdziesz informacje o wspieranej przez Mariańskiej Pieszej Pielgrzymce z Góry Kalwarii do Lichenia. Pierwsza Piesza Pielgrzymka do Lichenia wyruszyła z Grodziska Mazowieckiego 27 czerwca 1981 roku.

Czytaj więcej

Tu znajdziesz informacje o wspieranej przez Pieszej Pielgrzymce z Warszawy na Jasną Górę. Na pielgrzymkowym szlaku spotykamy się, jak co roku, 6 sierpnia! Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania!

Czytaj więcej